לפרסם ב-YouTube, הנה כמה דברים שצריכים לדעת

מ 4.6.2019

כותרות

לפרסם ב-YouTube, הנה כמה דברים שצריכים לדעת

כפי שהוזכר קודם לכן הסרטונים בסופו של דבר זוכים לאלפי כניסות ויותר, אז אמנם יש מספר גדול של צופים וזה נחמד, אבל אתה אף פעם לא יודע בדיוק מי צופה בקטעי הוידאו ומה כוונתו, בעולם של היום, אחת הבעיות שצריך לשים לב מעבר לפרטיות שלך הוא המסר שגולשים שונים מפרשים בדרכים שונות. בזמן שאתה מאמין שהתוכן שאתה מפרסם יעזור לך למטרה מסויימת הוא גם יכול להטעות ולפגוע, חשוב להבין איזה מסר אתה מעביר כדי שלא תיצור את אפקט הפוך שכנראה יפגע בך גם בעתיד.

אחד היתרנות ב- YouTube הוא הממשק הפשוט שמאפר לך להעלות את הסרטונים  בכמה רגעים. בנוסף אם קיבלת תגובה לא מפרגנת על אחד הסרטונים שלך, או אם שינית את דעתך לגבי שיתוף סרטון תוכל למחוק את הסרטון או התגובה ברגע, אך חשוב שתדע ש״הנזק״ עדיין מסתובב שם. פירוש הדבר שלמרות מחיקת אחד מסרטונים שלך לדוגמא, הוא עדיין יכול להסתובב ברשת, ואולי אפילו להגיע לידיים הלא נכונות. לכן מומלץ לחשוב ברצינות על התוכן שאתה מעלה.

מומלץ גם לצפות ולהתעדכן בסרטוני YouTube אחרים ​​לפני שתעלה את שלך,  אתה יכול לקבל השראה ורעיונות נוספים לצילום הסרטון שלך. אם תרצה לפרסם סרטון על עצמך,  ייתכן שתרצה לבחון את המראה שלך או לחשוב על האופן שבו אחרים עשויים לפרש את הסרטון שלך.

טיפים אלה הם רק כמה מתוך רבים שאתה צריך לקחת בחשבון, לפני העלאת סרטונים ל YouTube. 

בהצלחה

 

תגובות

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.