יפה בלבן - טיפים לחג השבועות

מ 8.6.2016

אופנה

יפה בלבן - טיפים לחג השבועות

לבן צבע טהור שמשרה שלווה רוגע ורכות, השמת נקודה לבנה בפינה הפנימית של העין מדגישה ומגדילה. ניתן ליצור נקודה זו עם מברשת וצללית לבנה.
במידה ורוצים להגדיל את העין ניתן לשים עפרון לבן בתוך העין, המלצה חמה מאד זה יוצר מראה מרענן וערני (די עם השחור) יש עוד צבעים.
כדי לתת לשפה העליונה או התחתונה אור, יש להניח במרכז השפה מייק אפ לבן או נגיעה של צללית לבנה ומעליה לשים גלוס! מראה זה נותן נפח טבעי לשפתיים והגלוס מעליו נותן מראה חושני ועסיסי!

שימר שימר שימר !! כדי לתת מראה מואר וזוהר לפנים מומלץ מאד להניח על החלק העליון של עצמות הלחיים ועל עצם הגבה שימר. בדרך כלל מוצר זה מגיע או בקרם או באבקה, לשיקולכם. (מריחה ניתן לעשות עם מברשת של צללית או סומק).
בכל מקרה ,ה"שימר" נותן מראה בהיר וזוהר שמגדיל את עצמות הלחיים ונותן לך בשניה מראה ערני ורך, לא ממומלץ להשתמש על עור מחוספס או עם פצעים ה רק יבליט את מה שאת מנסה להסתיר. מומלץ לשים על מחשופים , כמו החזה והגב.

אלישבע אברהם היא מאפרת מקצועית מובילה בישראל מזה עשר שנים, בוגרת מכללת שנקר, סיימה בהצטיינות לימודים אצל המאפרת המובילה נטשה דנונה וותיקה בחברת איפור בינלאומית מהמובילות MAC COSMETICS .

רוצות להתייעץ עם אלישבע ? אתן מוזמנות לבקר באתר .makeupbyelisheva.co.il ועד אז שיהיה חג שמח.

תגובות

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.