כיצד להתחיל קריירה באחת התעשיות התחרותיות ביותר בעולם

כיצד להתחיל קריירה באחת התעשיות התחרותיות ביותר בעולם

כיצד להתחיל קריירה באחת התעשיות התחרותיות ביותר בעולם

בתור התחלה, עליך להבין כי אין דרך אחת להפוך לשחקן מצליח. כמה מהשחקנים הכי המפורסמים התגלו בעת ביצוע עבודות אחרות, ופשוט היו במקרה במקום הנכון בזמן הנכון.

כן, הרבה מזל מעורב בעסק הזה. בנוסף למזל תצטרך גם קשרים והרבה נחישות. הנה כמה דרכים לקבל את דריסת הרגל שלך בתעשיית הבידור בארץ.

כמעט בכל עיר בעולם יש תיאטרון קטן המשתף פעולה עם אמנים מקומיים וחובבנים במטרה  שמשרתת את שני הצדדים. נצל את זה גם אם אתה בכלל רוצה להופיע בטלוויזיה או בקולנוע. האמת היא, שכל רגע שתשחק ותצבור ניסיון משחק הוא זהב וזה לא משנה אם אתה על הבמה באולפן או בכל מקום אחר, כל תרגול רק הולך לשפר את הסיכויים שלך לקטוף את התפקיד הבא . בנוסף סוכנים רבים וציידי כישרונות נוהגים לבקר במקומות אלו כדי לחפש את הטאלנט הבא, אז יש סיכוי טוב שהם יגלו אותך.

בנוסף סטודנטים לקולנוע תמיד מחפשים שחקנים מוכשרים להופיע בסרטים שלהם. אתה יכול להיות בדיוק מה שהם מחפשים. הם כנראה יוכלו לשלם סכום סימלי והסרט עצמו יהיה לא משהו אבל זה יהיה ניסיון חשוב בשבילך. שים לב שאתה מקבל את הסרט ערוך הוא ישמש לך כתיק עבודות שאליו תוסיף קו״ח. תשתדל לשמור על קשר, אתה אף פעם לא יודע לאן זה עלול להוביל.

דרך נוספת להשיג את החשיפה מצריכה ביטחון וכישרון. בזמן שאתם על הסט בהפקות גדולות ומרובות ניצבים הוא פשוט לגשת לאחראים ולהגיד להם שאתה מעוניין להיות ביט, אתה אף פעם לא יודע לאן זה יכול להוביל. הבמאי יכול להידלק על הלוק שלך ולתת לך לקרוא כמה שורות, ואם לא  בסרט הזה אז באחר בעתיד. וביננו זו תמיד חוויה להיות סט צילומים מקצועי.

 סרטים עצמאיים הם גם פתרון. לא מעט חברות וארגונים לא יכולים להרשות לעצמם שחקנים מנוסים ומוכרים וזה פותח לך דלת לקטוף את תפקיד הבא.  תמיד יש את הסיכוי שאחד מהסרטים העצמאיים האיכותיים ימריא ויהיה להצלחה וזה כבר קרה, ואתה יכול להפוך להצלחה בן לילה.

לאחר שרכשת מספיק ניסיון וידע בתחום אולי שווה לך לבדוק על סוכנויות שחקנים איכותיות שכבר תדאג לך.

והכי חשוב להיות עקבי לעולם לא לוותר על החלום להיות שחקן מצליח. שחקן זה מקצוע לא קל   אבל מאוד מתגמל. במקרים רבים מי שלא וויתר על החלום הגשים אותו בסופו של דבר.