תמיד יש פעם ראשונה - דוגמנית פלאס סייז לראשונה על שער בלייזר

תמיד יש פעם ראשונה - דוגמנית פלאס סייז לראשונה על שער בלייזר

תמיד יש פעם ראשונה - דוגמנית פלאס סייז לראשונה על שער בלייזר

תמיד יש פעם ראשונה, הכירו את ריי שגב דוגמנית הפלאס סייז הראשונה שתופיע על שער גיליון ינואר 2018. ריי אחת הדוגמניות פלאס סייז הבולטות בישראל מדגמנת הלבשה תחתונה והיא לוהטת מתמיד !
מי את ריי שגב ?
אני דוגמנית, בלוגרית ואוהבת לקרוא לעצמי חוקרת תרבות, שימשתי בין היתר כפרזנטורית לחברות האופנה: גולף, עונות, so simple, אלמביקה, Levitex, הוניגמן וכו׳ והובלתי את מהפכת המידות. כיום אני מלווה נשים לקבלה עצמית מתוך הסיפור האישי שלי. בהרצאות ובסדנאות שעוסקות בדימוי גוף חיובי והעצמה נשית.

במשך שנים עבדתי כמעצבת תפאורה ותלבושות בתעשיית הקולנוע והטלויזיה ("זוהי סדום" של ארץ נהדרת, קליפים של שלומי שבן, שרית חדד, פרסומות של בזק ו- Coca cola, ועוד) עד שיום אחד נתקלתי בראיון שפורסם במגזין גלמור האמריקני עם דוגמנית ה"פלאס סייז" ליזי מילר, שסיפרה על החשיבות של דוגמניות במידות שונות בעולם.

הייתי מהופנטת מהעוצמה והכנות שהיתה שם, וברגע של הארה הבנתי שככל שנשים יהיו יותר חשופות למודלים שונים של יופי - כך דימוי הגוף שלהן יהיה חיובי יותר והן יהיו מאושרות. מרגע זה הקדשתי את כל מרצי לגרום לתעשיית האפנה בארץ ובעולם להבין את הפוטנציאל העצום שיש בהתאמת מודל היופי לקהל הלקוחות של המותג.

עד  היום הופעתי במגזינים כמו Vogue Italia, סגנון, מארי קלייר, את, לאשה, זמנים מודרניים, ולחברות אופנה מובילות כמו עונות, תמנון, H&O, אלמביקה, Adika, דלתא, ועוד. כיהנתי כפרזנטורית של מותגים שונים כגון Levitex, אלמביקה ו-So Simple. כתבתי והתראיינתי במדיות השונות כדוברת של התהליך הגלובלי המדהים להעצמת נשים ברחבי העולם וביצירת שינוי בחשיבה לגבי דימוי גוף ומודל היופי כאן בארץ.

החזון שלי הוא לגרום לכמה שיותר נשים שיחשפו לתכנים שלי, לקבל את עצמן כמו שהן ולהיות יותר מאושרות.

אני מזמינה אתכן להרצאה - מותר להיות מותג - על מיתוג אישי וערך עצמי! כה חשוב!
זו הזדמנות לפתוח את השנה בהחלטה שזו הולכת להיות שנה שבה תעמדי במרכז הבמה של החיים שלך!
כל הפרטים בלינק http://bit.ly/2C66IPY

תגובות

עליך להיות מחובר כדי להוסיף תגובה.