אקטואליה

זה הזמן להתעורר - צילום בוק ב 199₪ לחברי האתר !

נוספה ב12/02/2018

זה הזמן להתעורר - צילום בוק ב 199₪ לחברי האתר !
למלהקים אין זמן לפגוש את כולן, ולגלות כל אחת מכן, לכן המטרה של הבוק שלכן הוא להציג את כישורכן בתמציתיות ובאיכות . זהו כלי העבודה הראשון שלך אז אל תזניחי את זה! קורות החיים שלך והבוק המקצועי יעזור לך בקטיפת תפקידים באודישנים חשובים.
בוק דוגמנות מקצועי / פרופיל מוצלח יכול לעשות את ההבדל בין דוגמנית ושחקנית שעובדת ומרוויחה לבין כאלו שלא. אם הצילומים למטרות עבודה או הנאה אסור להתפשר על האיכות.
אם מקבלת הרבה מחמאות ומושכת תשומת לב, זה הרגע לעשות את הצעד הראשון שלך ! כדי להתחיל לעבוד בתעשיית המשחק או הדוגמנות, חשוב להצטייד בבוק תמונות. אז אם כבר תקופה ארוכה עובר בכן הרצון לעשות לעצמכן בוק אופנה/פרופיל מקצועי, והמחשבה כי הדבר כרוח במאמץ והשקעה - זה הזמן להתעורר ! המסלול להצלחה מתחיל בתמונות מוצלחות וזה לא קלישאה !

אז כדי להגדיל את הסיכוי שלכן למצוא עבודה ולקטוף אודישנים איכותיים עם CastingOnline באפשרותך ליצור או לחדש בוק ופרופיל מקצועי במחיר מיוחד לחברי האתר.

ההצעה שלנו:
שעה של צילומי חוץ שבסופו תקבלו 2-3 תמונות ערוכות שיהוו את חוד החנית שלכם !
הצילומים ייערכו בתל אביב.

צרו קשר עוד היום עם דוד - 05468822538
מספר המקומות מוגבל.

* המודעה מנוסחת בלשון נקבה אך פונה לשני המינים.

שימו לב - טעות מאוד נפוצה של אמנים להתפתות ולסמוך על ״הסוכנות״ שתבקש מכם לעשות בוק לפני שהם מחליטים אם אתם מתאימים או לא  - תזהרו לא ליפול בפח! 

תגובות

עליך להיות מחובר על מנת לשלוח תגובה התחבר.

השותפים שלנו

publicisi24רונןnatanדיילותקרן נחמדהפקןתהמרכזראוםף,עעעjvcxwשרוןdddגגגג